30.04 у Харкові відбувся міжнародний марафон. Головна мета марафону нести ЗСЖ у маси. Активну підтримку надали співробітники НФаУ.

26.04.18 на кафедрі відбувся науковий семінар ” Сучасні вимоги до виробництва та контролю якості дієтичних добавок з рослинної сировини”

19-21.04 відбулася щорічна ХХV міжнародна науково-практична конференція молодих вчених і студентів “Актуальні питання створення лікарських засобів” .

Викладачі кафедри Алферова Д.О. та Степанова С.І. У рамках ярмарки спеціальностей 14 квітня 2018 р. провели профорінтаційну роботу

09.04.18 Канд.фарм.наук Алферова Д.О. провела зустріч зі студентами 4 курсу «Фармація», де були розглянути питання куріння, зловживання алкоголем та наркотиками.

14.04.18 на кафедрі нутриціології та фармацевтичної броматології пройшов науковий семінар та лекція майстер-класу на тему «Дієтичні добавки: сучасні вимоги до технології, якості та безпеки»

4.04 Відбувся інформаційний семінар з елементами тренінгу від компанії «Cтьюдент Тревел Юкрейн» для студентів та викладачів.

30.03 В НФаУ пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Застосування методів лікування і апіпрепаратів у медичній, фармацевтичній та косметичній практиці”